Gymnastiekvereniging Barendrecht gered: Bestuursfuncties ingevuld na noodoproep
Zaterdag 15 april 2017 (1 min, 3 sec)
BARENDRECHT – De noodoproep van Gymnastiekvereniging Barendrecht heeft gewerkt. De vereniging liet vorige maand weten dat de toekomst van de vereniging in gevaar kwam voor een gebrek aan bestuursleden. In het ergste geval zou de vereniging worden opgeheven.
Dit gevaar is inmiddels van de baan. Op de oproep zijn genoeg reacties gekomen waardoor een bestuur is ontstaan. GVB Voorzitter Rowan Huijgen: “GVB ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet.”
Bestuur
Tientallen mensen hadden zich gemeld naar aanleiding van de noodoproep. Voor het eerst in lange tijd is GVB erin geslaagd vrijwel alle vrijwilligersfuncties te vervullen. “Met een enthousiaste club nieuwe mensen, en voldoende mankracht kan GVB de toekomst positief tegemoet zien“, aldus de voorzitster.
Het nieuwe bestuur ziet er als volgt uit:
- Secretaris: Petra de Kat en Aimee de Wit
- Algemene zaken: Jacco Gielen
- Algemene Zaken: Joop Stobbe
- Algemene Zaken: Yvonne Lodder
- Vicevoorzitter Gym: Andre van de Pol
Rowan: “Daarnaast zijn wij blij me alle overige vrijwilligers die taken binnen de diverse commissies willen vervullen. Ook zij zijn onmisbaar.”
Contributie
De kwartaalcontributie die normaal gesproken in april geïncasseerd wordt, is uitgesteld tot mei. Het bestuur wilde er zeker van zijn dat de vereniging voldoende mensen zou hebben om voort te kunnen bestaan, alvorens de contributie te innen.
Foto: Archieffoto van de GVB (2014)
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025