Voortbestaan Gymnastiekvereniging Barendrecht zeer onzeker, met spoed bestuurders nodig
Dinsdag 21 maart 2017 (1 min, 13 sec)
BARENDRECHT – Gymnastiekvereniging Barendrecht (GVB) doet een dringende oproep om nieuwe bestuursleden aan te trekken. De vereniging heeft momenteel te weinig bestuursleden om te kunnen blijven bestaan. Dit zou ertoe kunnen leiden dat de vereniging begin mei wordt opgeheven.
Als er vóór 8 mei 2017 geen nieuwe secretaris, twee bestuursleden Algemene Zaken en Vicevoorzitter gym wordt aangesteld, heeft GVB geen bestaansrecht meer, zo stelt de vereniging zelf.
Voortbestaan
In verband met het recente aftreden van twee bestuursleden bestaat het bestuur momenteel alleen nog uit de penningmeester. Het incasseren van de kwartaalcontributie is uitgesteld tot mei. “Pas als we er zeker van zijn dat de vereniging doorgaat zullen wij de contributie incasseren“, aldus GVB voorzitter Rowan Huijgen.
Vacatures
“Ondanks vele inspanningen is het niet gelukt om opvolgers te vinden voor de functies van Voorzitter, Secretaris en Kader. Deze functies zijn vacant sinds de vorige algemene ledenvergadering. Het is tevens tot op heden niet gelukt een Vicevoorzitter gym en twee bestuursleden Algemene Zaken te werven“, zo schrijft de vereniging in een brief aan al haar leden.
De vereniging verzoekt leden dringend om zich aan te melden als bestuurder. Indien op 8 mei niet alle bovengenoemde functies zijn ingevuld zal de vereniging worden opgeheven: “Als er geen voltallig bestuur kan worden gevormd, zal de vereniging worden opgeheven. Er zullen dan na april 2017 geen lessen meer worden gegeven.”
Geïnteresseerden voor de bestuursfunctie (bij voorkeur solo of in een duo) kunnen contact opnemen met Rowan Huijgen via voorzitter.gvb [@] gmail.com
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025