Kampioensteams BVV Barendrecht gehuldigd
Donderdag 4 juli 2019 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdag zijn alle kampioensteams van BVV Barendrecht gehuldigd voor hun behaalde prestatie. De volgende teams zijn afgelopen seizoen kampioen geworden in hun klasse: JO11-3, JO12-2, JO13-4, JO15-6, JO15-7 en MO17-1.
Namens de vereniging ontvingen alle teamleden een beker en bos bloemen. Ook werd er tijdens de huldiging afscheid genomen van Activiteitencommissie vrijwilligsters Marjan en Sandra. BVV Barendrecht is hen erg dankbaar voor alle (jeugd)activiteiten die ze de afgelopen jaren hebben georganiseerd.
Familiedag afgelast
Op dezelfde dag stond de BVV Familiedag gepland, maar deze moest door de Activiteitencommissie worden afgelast in verband met de hoge temperaturen. De organisatie vond het niet verantwoord om de dag door te laten gaan. Alleen de Jan Kooiman Penalty-bokaalfinalisten hebben de finales gespeeld en de kampioensteams zijn gehuldigd.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026