Cruyff Courts 6 vs 6 ‘Kampioen van Barendrecht’
Vrijdag 4 mei 2018 (52 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 2 mei vond het Cruyff Courts 6 vs 6 ‘Kampioen van Barendrecht’ plaats op Campus Lagewei. Teams uit de regio Rijnmond deden mee aan deze kwartfinale van het 6 vs 6 toernooi van de Cruyff Foundation.
Het toernooi is georganiseerd door de Buurtsportcoach en het Jeugd- en Jongerenwerk van Kijkopwelzijn i.s.m. de Cruyff Foundation.
Halve finale
Alle teams, dus ook het jongens en meidenteam uit Barendrecht gaan strijden in de halve finale in Middelburg op zaterdag 26 mei. Deze dag strijden ze voor een plek in de finale die op zaterdag 16 juni in Den Helder is. “We hopen natuurlijk dat Barendrecht een gooi doet naar de titel!“, aldus de Buurtsportcoach.
De winnaar van het toernooi in Barendrecht werd bij de jongens het team Schuttersveld uit Rotterdam. Bij de meiden was dit Nelson Mandela uit Rotterdam.
Humanitas-DMH kwam met cliënten ranja schenken en fruit snijden. Zij hebben ervoor gezorgd dat de deelnemers deze dag aan niets ontbrak. Het fruit werd gesponsord door Van Gelder Groente & Fruit. KijkopWelzijn heeft sinds een maand een samenwerking met Van Gelder.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025