Leerlingen Calvijn vermaken kinderen van Het Kompas en De Ark
Woensdag 11 februari 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Zowel kinderen van basisschool Het Kompas als die van De Ark zijn afgelopen maandag vermaakt door leerlingen van het Calvijn Groene Hart. Groep 8 van Het Kompas won een middag sporten en op De Ark werden poppenkastvoorstellingen verzorgd.
Sportmiddag
Floor Prikker uit groep 8 van basisschool Het Kompas was dit jaar een van de gelukkige winnaars van Calvijn Groene Harts Sinterklaaskleurwedstrijd. Zij mocht daarom afgelopen maandag samen met haar hele klas komen genieten van een sportmiddag, geheel verzorgd door docente lichamelijke opvoeding van Calvijn. De kinderen hebben genoten van de bijzonder sportactiviteiten en na afloop natuurlijk ook van het lekkers dat de kers op de taart vormde.
Poppenkastvoorstelling
Afgelopen maandag hebben de mavo-examenkandidaten van Calvijn Groene Hart weer een poppenkastvoorstelling verzorgd op basisschool de Ark. Ditmaal ging het verhaal over Alice in Wonderland.De Calvijnleerlingen gebruikten niet alleen de traditionele handpoppen, maar speelden zelf ook als pop of personage mee. Zowel de kleutertjes als de examenkandidaten zijn weer een bijzondere, geslaagde ervaring rijker.
Foto’s
Recent nieuws
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025