Gezellige drukte tijdens Fair4Green bij het Edudelta College
Maandag 7 april 2014 (58 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 5 april 2014 heeft bij het Edudelta College Barendrecht voor de derde keer de voorjaarsmarkt Fair4Green plaatsgevonden. De vele belangstellenden konden, mede door het heerlijke weer, genieten van een uitgebreid programma.
Voor alle leeftijdsgroepen waren er activiteiten, variërend van een groot spring- en klauterkasteel en paardrijden tot goed bezochte workshops van studenten van Edudelta College
In de ruimten voor dierverzorging trokken de hondentrimmer en de uilenshow de aandacht. De pasgeboren kuikentjes en het jongvee waren een attractie waarvoor veel belangstelling bestond. Eén van de jeugdige aanwezigen merkte op dat zij alle dieren leuk vindt, maar de jonge dieren het meest.
In de Plaza van de school stond een stand van Corry van Bockel, gediplomeerd natuurgeneeskundig gezondheidsadviseur, met demonstraties Access Consciousness. Hiervoor bestond veel belangstelling. Tevens was hier een uitgebreide presentatie over vmbo en mbo van Edudelta College.
Op het voorterrein van de school stond een presentatie van de Dierenambulance, de eigen imkerij van het project Stadslandbouw en een show van grote en kleine landbouwwerktuigen.
Fair4Green werd mede mogelijk gemaakt door de belangeloze medewerking van een aantal sponsoren: Rabobank, Dichtbij, Prijsprinter, Ro-Printing, De Weypoort Kaashandel, Slagerij Schaap, Bakkerij Pot en MCD supermarkt.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025