Dr. Schaepmanschool krijgt predicaat ‘excellente school’
Maandag 18 januari 2016 (41 sec)
BARENDRECHT – De Dr. Schaepmanschool in Barendrecht en Ridderkerk heeft van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap het predicaat ‘Excellente School 2015 – 2017’ ontvangen. De toekenning van het predicaat betekent dat de school onderwijs van bijzonder goede kwaliteit biedt aan zijn leerlingen.
Namens het gemeentebestuur heeft wethouder Van Noort de school maandagochtend persoonlijk gefeliciteerd met deze excellente prestatie. Wethouder Van Noort: “Als wethouder van onderwijs ben ik uiteraard zeer trots dat in onze gemeente een school het predicaat ‘Excellente School’ ontvangt. Een mooie waardering voor de prestaties van de schoolleiding en de docenten.”
Zie ook: Eerste paal de grond in voor nieuwe gebouw Dr. Schaepmanschool
Foto: Gemeente Barendrecht, Wethouder Van Noort feliciteert locatieleider dr. Schaepmansschool Dominique van Vugt
Dr schaepmannschool heeft het predicaat “excellente school” ontvangen. Schoolleiding en docenten gefeliciteerd! pic.twitter.com/cs69l62myM
— Leon van Noort (@LeonvanNoort) January 18, 2016
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026