Nieuw op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw gaat door in pand van Slagerij Hiel
Woensdag 16 april 2025 (47 sec)
BARENDRECHT – Over enkele maanden openen de deuren van een nieuwe slagerij op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw wil in juli van start gaan in het voormalige pand van Slagerij Hiel aan de Middenbaan 68. Slagerij Hiel vertrok vorig jaar zomer vrij plotseling van de Middenbaan, een week later sprak de rechter het faillissement uit.
Keurslagerij De Leeuw over de nieuwe start in de slagerij op de Middenbaan: “Een frisse start, met vertrouwde kwaliteit – én een enthousiast nieuw team! (…) We kijken ernaar uit om u te verwelkomen in onze winkel en u te helpen bij het vinden van de perfecte maaltijd voor elke gelegenheid. Of het nu gaat om een snelle hap of een compleet diner, bij Keurslagerij De Leeuw bent u aan het juiste adres.”
Werknemers voor het nieuwe team worden momenteel nog wel gezocht, zo is de ondernemer nog op zoek naar (oa) een (leerling) slager, verkoopmedewerkers, productiemedewerkers en (zaterdag)hulpen en scholieren die willen ondersteunen bij werkzaamheden.
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026