Nieuw op de Middenbaan: Kado&zo Landelijk wonen
Woensdag 2 april 2025 (1 min, 17 sec)
BARENDRECHT – Gisteren (Dinsdag 1 april 2025) heeft een nieuwe winkel de deuren geopend op de Middenbaan in Barendrecht: “Kado&zo Landelijk wonen” ging gisteren (Dinsdag 1 april 2025) (1 april) om 10:00 uur open. De afgelopen weken is er in het winkelpand gewerkt aan de nieuwe winkel, in de voormalige winkel van Surprise.
In de winkel worden diverse soorten woonaccessoires en meubelstukken verkocht.
Kado&Zo
De winkel is een voortzetting van “Kado&zo Ridderkerk”. Eind 2023 sloot deze winkel, waarna er online nog door werd gegaan met de verkoop van woonaccessoires. November 2023: “Dit was het dan op het Dillenburgplein! Iedereen dankjewel voor de gezelligheid en voor al jullie mooie aankopen. Voor nu een even wat rustiger aan, maar er zit wat in het vooruitzicht dus blijf ons volgen! Lief Hennie & Cindy, Kado&zo Ridderkerk”
In maart 2024 werd er ook gestopt met de kleinschalige verkoop vanuit huis/garage. Vervolgens kwam in november 2024 het bericht dat er toch weer verkocht ging worden. Cindy: “Omdat ik het toch erg mis, heb ik besloten om naast mijn huidige baan toch weer kleinschalig te beginnen met vanuit huis en opnieuw opzoek naar een verkooppunt (geen eigen winkel).”
Een paar maanden later bleek “geen eigen winkel” toch iets anders te lopen: Er werd gestart met de verbouwing van een winkelpand op de Middenbaan in Barendrecht. Cindy: “Ik ga weer beginnen en wel in Barendrecht. Voor de 1 wat verder weg en voor de ander wat dichterbij, maar in ieder geval de zelfde super leuke mooie woonaccessoires. Snel zullen we open onder de naam kado&zo landelijk wonen”
Recent nieuws
-
Cocaïne aangetroffen in 400 neppe avocados bij bedrijf in Barendrecht
Dinsdag 22 april 2025
-
Autoruit ingeslagen en voertuig leeggeroofd aan de Avenue Carré
Zaterdag 19 april 2025
-
Binnenkort nieuw op de Middenbaan: Takko Fashion opent kledingwinkel in voormalig Blokker pand
Vrijdag 18 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw gaat door in pand van Slagerij Hiel
Woensdag 16 april 2025
-
3, 4 en 5 mei: Authentiek militair kampement in de Zuidpolder met historische tenten, materieel en voertuigen
Woensdag 16 april 2025