Sushi Time op ‘t Vlak op last van burgemeester gesloten voor bezoekers
Zaterdag 9 september 2023 (39 sec)
BARENDRECHT – Afhaal- en bezorgrestaurant Sushi Time aan ‘t Vlak in Barendrecht is sinds eind augustus alleen nog maar een bezorgrestaurant. Bezoekers mogen op last van de burgemeester het pand niet meer binnen komen, zo werd op maandag 28 augustus 2023 besloten. Sindsdien biedt Sushi Time alleen nog maar een bezorgoptie aan voor klanten: “afhalen niet beschikbaar“, valt op de Sushi Time website te lezen.
De reden van de sluiting is het ontbreken van een vergunning (“exploiteren zonder vergunning“). De sluiting is opgelegd voor onbepaalde tijd. Eten afhalen is daarom voorlopig verboden.
Op basis van de geldende Algemene plaatselijke verordening (APV) van de gemeente Barendrecht is het momenteel verboden om als bezoeker het pand te betreden. (“Het is een ieder verboden in een bij besluit van de burgemeester gesloten openbare inrichting als bezoeker te verblijven.“)
Recent nieuws
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026
-
Dixi toiletcabine afgebrand langs 1e Barendrechtseweg, lantaarnpaal door brand ook omver
Zondag 4 januari 2026
-
Betaald parkeren bij station Barendrecht uitgesteld tot eind 2027
Zaterdag 3 januari 2026