Nieuw op de Middenbaan: Kapsalon Locks Hair
Donderdag 6 oktober 2022 (31 sec)
BARENDRECHT – Op de Middenbaan komt weer een nieuwe kapsalon in het winkelpand aan de Middenbaan 30. Kapsalon ‘Locks Hair’ opent hier binnenkort de deuren van een nieuwe salon in het voormalige pand van kapsalon Aeden, deze kapsalon(keten) ging eerder dit jaar failliet waarna het pand sinds juli leeg stond.
De onderneemster kreeg eind september de sleutels van het pand: “Mijn droom komt uit! Mijn eigen salon op de Middenbaan in Barendrecht. Vandaag (Donderdag 6 oktober 2022) de sleutels gekregen van dit mooi pand!” (bericht van 23 sept).
In het pand wordt momenteel nog geklust. De opening van de nieuwe kapsalon staat gepland voor volgende maand: maandag 14 november 2022.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025