De Dierenvriend verhuist naar nieuw winkelpand in Carnisse Veste, winkel komende week gesloten
Zondag 3 februari 2019 (45 sec)
BARENDRECHT – ‘De Dierenvriend Barendrecht’ in winkelcentrum Carnisse Veste gaat komende week verhuizen naar een nieuw winkelpand. De winkel is vandaag (Zondag 3 februari 2019) (zondag) voor het laatst geopend op de huidige locatie (Van Beuningenhaven 13) en verhuist komende week naar het winkelpand aan het overkant.
Vanwege de verhuizing is de winkel een week gesloten. Van 4 t/m 11 februari kun je ook géén DHL pakketjes afgeven of ophalen in de winkel.
Opening
Maandag 11 februari opent om 11:00 uur de nieuwe winkel aan de Van Beuningenhaven 3. Vanaf 16.00 uur staat er een hapje en drankje klaar. De Dierenvriend: “Heel de week van de opening hebben we ook leuke aanbiedingen.“
De afgelopen weken is er in het nieuwe pand gewerkt om deze gereed te maken voor de opening. Komende week zullen de spullen worden verhuist van de huidige naar de nieuwe winkel.
Tijdens de verhuizing is de Dierenvriend aan de Bierens de Haanweg in Rotterdam wel gewoon geopend.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025