Nieuw in winkelcentrum Carnisselande: CarnisseVeste Nails & Spa
Zaterdag 24 maart 2018 (38 sec)
BARENDRECHT – Vorig maand heeft nagelstudio ‘CarnisseVeste Nails & Spa‘ haar deuren geopend aan de Van Beuningenhaven 15 in winkelcentrum Carnisse Veste. De nagelstudio zit in het voormalige winkelpand van pop-up store Rockin’ Green.
In de nagelstudio kun je o.a. terecht voor manicure & spa pedicure, gellak op de nagels, acryl nagels, solar of gel nagels (glitter), het repareren van nagels en het verwijderen van kunstnagels. Ook kunnen nagels worden verlengd.
Openingstijden
Openingstijden van CarnisseVeste Nails & Spa (zoals vastgesteld op 24 maart 2018):
- Maandag t/m donderdag: 9:30 – 18:00 uur
- Vrijdag: 9:30 – 21:00 uur
- Zaterdag: 9:30 – 17:00 uur
Opmerking: Dit artikel heeft even op zich laten wachten omdat er nog niet voldoende info beschikbaar was over de nagelstudio. Een verzoek tot informatie vorige maand bij de eigenares heeft helaas geen reactie opgeleverd.
Recent nieuws
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026