Beautycentrum Naturalesa geopend aan de Augustapolder
Woensdag 5 juli 2017 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Monique Bimmel en Ilse van Heuvelen hebben afgelopen vrijdagmiddag hun beautycentrum Naturalesa geopend aan de Augustapolder 38. Het centrum biedt uiteenlopende behandelingen, zoals gezichtsbehandelingen, massages, body wraps, spray tan, harsen, manicure en pedicure.
,,Voor elk huidtype bieden wij een passende gezichtsbehandeling van Neoderma of Natura Bissé”, zegt schoonheidsspecialiste Ilse van Heuvelen, gespecialiseerd in de behandeling van huidproblemen.
Naturalesa werkt uitsluitend met natuurlijke producten ,,In de innovatieve salon staan kwaliteit, hygiëne en klanttevredenheid hoog in het vaandel.” De specialisten van Naturalsa zijn gecertificeerd en worden voortdurend bijgeschoold. ,Naturalesa’ is het Cataleense woord voor ‘natuurlijk’. De Spaanse regio Catalonië, met Barcelona als hoofdstad, is een streek waar Monique Bimmel en haar vriend graag verblijven.
Foto’s: Beautycentrum Naturalesa geopend aan de Augustapolder – https://t.co/uL5KLxtVHt #Naturalesa #Barendrecht pic.twitter.com/ug6NVfe6VG
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 5, 2017
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025