Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt

BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 5 juni 2026) vond alweer de vierde editie plaats van ‘The Hunt’. Een spel waarbij 150 jongeren ‘op de vlucht slaan’ in de wijk Lagewei/Vrouwenpolder en vervolgens gepakt moeten worden door de politie/handhaving.

Rond 18:15 uur gaf burgemeester Schneider het startschot bij jongerencentrum BLOK0180 waarna de deelnemers zo snel mogelijk zo ver weg mogelijk weg probeerden te komen. Hun doel was om niet gepakt te worden én om langs de verschillende checkpoints te gaan. Wie werd gepakt had nog een tweede kans, na twee keer te zijn gepakt ben je af. Uiteindelijk zijn drie jongeren als winnaar aangewezen.

The Hunt wordt in Barendrecht georganiseerd door het Jongerenwerken Barendrecht in samenwerking met de Politie en de gemeente Barendrecht. Politie Oude  Maas: “Naast de spanning en het plezier is The Hunt vooral een mooie manier om in contact te komen met jongeren uit onze gemeente. Leuk om te merken dat we veel deelnemers inmiddels herkennen en dat zij ons ook kennen. Tegelijkertijd deden er ook veel nieuwe gezichten mee, waardoor we weer nieuwe jongeren hebben leren kennen.

Bekijk hier meer artikels uit de categorie Barendrecht


Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU

(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)


« |