Muzikale dag bij Open Podium door Barendrecht Klassiek
Maandag 26 mei 2014 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Zo’n 70 musici van jong tot oud maakten afgelopen zaterdag (24 mei) van de gelegenheid gebruik zich te presenteren aan een aandachtig luisterend publiek in de Dorpskerk. Velen genoten van de enthousiaste presentaties van beginnende pianisten en violisten.
Het uiterst geconcentreerd spelende Mandoline-orkest ONI uit Schiedam speelde in het middagprogramma onder meer een deel uit het concert voor gitaar en mandoline-orkest van Vivaldi en bleek vervolgens ook goed met zeer modern repertoire uit de voeten te kunnen.
Foto: Jeske Bosman, klarinet leerling van Harmonievereniging Barendrecht, speelde samen met haar zusje Nienke op de viool tijdens de Open Podium Dag.
Het talrijke publiek, dat goed gebruik maakte van de gelegenheid gedurende de dag in en uit te lopen, onthaalde ook de pianisten en (professionele) kamermuziekensembles, deels van ver komend, enthousiast. De door gulle sponsoren geleverde hapjes en drankjes vielen in de smaak. Met hulp van vrijwilligers werd deze dag, georganiseerd in samenwerking met Stuurgroep Toekomst Dorpskerk weer een groot succes!
Volgende concert: zaterdagavond 7 juni vanaf 8 uur speelt het Gaudi strijkkwartet onder meer Mozart en Dvorak.
Fotograaf: Barendrecht Klassiek, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gemeente gaat asielzoekers opvangen in Zuidelijk Randpark: “Voorbereiding in volle gang”
Donderdag 7 december 2023
-
WinterFeest Barendrecht op zaterdag 9 december
Woensdag 6 december 2023
-
15 dec: Kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ bij Campus Lagewei
Zondag 3 december 2023
-
14 en 15-jarigen aangehouden, zaten met groot mes in de bus
Zondag 3 december 2023
-
Zaterdag 2 december: Gratis strooizout afhalen op gemeentewerf aan de Londen
Vrijdag 1 december 2023