Nieuwe college haalt JOP aan Breslaupad weer weg, container gaat naar bestaande locatie op de Bongerd
Zaterdag 11 juni 2022 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – De Jongeren Ontmoetingsplaats (JOP) aan het Breslaupad wordt weggehaald. “Het college heeft hiertoe besloten omdat er weinig gebruik van wordt gemaakt“, zo meldt de gemeente in een persbericht
De JOP aan het Breslaupad wordt volgende week van de huidige locatie weggehaald. In diezelfde week vervangt deze relatief nieuwe ‘JOP container’ de oude container op het parkeerterrein van Sportpark de Bongerd. “Deze oude JOP wordt goed gebruikt, maar is na jarenlang gebruik in matige staat“, aldus het college: “Wij wensen ook in Carnisselande goede voorzieningen voor jeugd. En gaat hier de komende tijd over in gesprek en mee aan de slag.”
Breslaupad
Het vorige college van B&W in Barendrecht kondigde half maart aan dat de JOP definitief langs het Breslaupad zou worden geplaatst, ongeveer een week voor de gemeenteraadsverkiezingen. Op dit nieuws reageerde toenmalig lijsttrekker Lennart van der Linden (EVB) in verkiezingstijd al: “Die zal er niet lang meer staan.”
Van der Linden (alsook Vermaat) werden op donderdagmiddag 7 april geïnstalleerd als wethouder. De vergunning voor de definitieve plaatsing van de JOP werd de ochtend voorafgaand aan deze wethouders installatie verleend, hierdoor was afgelopen periode onduidelijk of de plaatsing nu wel of niet definitief door zou gaan.
De JOP aan het Breslaupad zou in eerste instantie eigenlijk in de omgeving van de Bachlaan/basisschool de Draaimolen worden geplaatst, maar kwam na overleg met omwonenden uiteindelijk langs het Breslaupad.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025