Open dag bij Kano- en kajakvereniging Lekko: “Prima start van het mooi weer-seizoen op het water”
Maandag 18 april 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdag organiseerde Kano- en kajakvereniging Lekko uit Barendrecht een open dag. Vanuit het haventje aan de Noldijk konden geïnteresseerden kennis maken met de vereniging en de verschillende mogelijkheden om het water op te gaan: met de kano, de kajak of op een supboard.
Deze laatste categorie (suppen) is nieuw bij de vereniging, maar bij voldoende animo zal dit de komende tijd worden uitgebreid. Wie (ook na de open dag) eerst eens een proefvaart wil maken op een supboard, kajak of kano kan zich melden bij de vereniging via kv-lekko.nl. Daarna kun je bepalen of je ook lid wilt worden. Als lid van KV Lekko kun je gebruik maken van de faciliteiten, begeleiding krijgen en meegaan met de toertochten.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025