Hardloopwedstrijd door de Heinenoordtunnel
Zondag 22 augustus 2021 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gistermiddag (Zaterdag 21 augustus 2021) liepen ruim 150 hardlopers door de Heinenoordtunnel naar Barendrecht. De deelnemers deden mee aan een hardloopwedstrijd door Atletiekvereniging Spirit uit Oud-Beijerland. In totaal hebben 163 deelnemers de finish gehaald van de 25 kilometer lange ‘Tunnelloop’.
Deelnemers kwamen vanuit Oud-Beijerland door de fietserstunnel van de Heinenoordtunnel naar Barendrecht gerend. Ter hoogte van de Achterzeedijk was het keerpunt ingericht. Vanaf dit punt moesten deelnemers direct weer terug de tunnel in voor de tweede helft van het parcours. Bij het keerpunt was voor de deelnemers een drink/fruit punt ingericht. Door de drukkende hitte werd hier volop gebruik van gemaakt tijdens een korte pauze.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025