Aangehouden vandaal moet €450 betalen voor vernieling aan speeltoestel Carnisserpark
Woensdag 11 augustus 2021 (35 sec)
BARENDRECHT – De politie hield op zondagochtend 25 juli een 30-jarige man aan op verdenking van brandstichting bij een speeltoestel in Barendrecht. De verdachte werd samen met 3 andere mannen meegenomen naar het politiebureau, hier bekende de man degene te zijn geweest die de brand had gesticht.
De gemeente heeft aangifte gedaan van de vernieling. “De schade wordt in elk geval vergoed. De gemeente wordt door de politie nog geïnformeerd op welke manier dat zal gebeuren“, zo meldt een woordvoerder van de gemeente Barendrecht.
De reparatie van het houten plateau van de kabelbaan in het Carnisserpark (park op de geluidswal A15 thv Vrijenburgviaduct) heeft de gemeente €453,31 gekost. De gemeente gaat er vanuit dat de dader deze kosten zal gaan terugbetalen.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025