Aangehouden vandaal moet €450 betalen voor vernieling aan speeltoestel Carnisserpark
Woensdag 11 augustus 2021 (35 sec)
BARENDRECHT – De politie hield op zondagochtend 25 juli een 30-jarige man aan op verdenking van brandstichting bij een speeltoestel in Barendrecht. De verdachte werd samen met 3 andere mannen meegenomen naar het politiebureau, hier bekende de man degene te zijn geweest die de brand had gesticht.
De gemeente heeft aangifte gedaan van de vernieling. “De schade wordt in elk geval vergoed. De gemeente wordt door de politie nog geïnformeerd op welke manier dat zal gebeuren“, zo meldt een woordvoerder van de gemeente Barendrecht.
De reparatie van het houten plateau van de kabelbaan in het Carnisserpark (park op de geluidswal A15 thv Vrijenburgviaduct) heeft de gemeente €453,31 gekost. De gemeente gaat er vanuit dat de dader deze kosten zal gaan terugbetalen.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026