Aangehouden vandaal moet €450 betalen voor vernieling aan speeltoestel Carnisserpark
Woensdag 11 augustus 2021 (35 sec)
BARENDRECHT – De politie hield op zondagochtend 25 juli een 30-jarige man aan op verdenking van brandstichting bij een speeltoestel in Barendrecht. De verdachte werd samen met 3 andere mannen meegenomen naar het politiebureau, hier bekende de man degene te zijn geweest die de brand had gesticht.
De gemeente heeft aangifte gedaan van de vernieling. “De schade wordt in elk geval vergoed. De gemeente wordt door de politie nog geïnformeerd op welke manier dat zal gebeuren“, zo meldt een woordvoerder van de gemeente Barendrecht.
De reparatie van het houten plateau van de kabelbaan in het Carnisserpark (park op de geluidswal A15 thv Vrijenburgviaduct) heeft de gemeente €453,31 gekost. De gemeente gaat er vanuit dat de dader deze kosten zal gaan terugbetalen.
Recent nieuws
-
Auto op zijn kop in sloot Lorentzweg, verdachte (30) voor de rechter: “Dood door schuld 10-jarige jongen”
Vrijdag 24 maart 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: De Schalm Tandtechniek
Woensdag 22 maart 2023
-
Erepenning voor Arnold Sluijs
Dinsdag 21 maart 2023
-
Avondvierdaagse 2023 start 5 juni bij BLOK0180: “Na afwezigheid van twee jaar kunnen en mogen we weer”
Dinsdag 21 maart 2023
-
Februari 2023: 2 straatroven en 6 mishandelingen in Barendrecht
Zaterdag 18 maart 2023