Achterzeedijk weer open voor verkeer, asfalteringswerkzaamheden sneller afgerond
Woensdag 9 september 2020 (49 sec)
BARENDRECHT – De Achterzeedijk is weer geopend voor verkeer tussen de 3e Barendrechtseweg en Heerjansdam. De weg ging maandag 31 augustus dicht voor asfalteringswerkzaamheden en zou aanstaande zaterdag weer open gaan.
Beheerder van de weg, Waterschap Hollandsche Delta: “De werkzaamheden aan de Achterzeedijk in Barendrecht zijn al klaar. Dat is ruim twee dagen eerder dan gepland. De aannemer heeft extra personeel en machines ingezet. De dijk gaat vandaag (Woensdag 9 september 2020) (woensdagmiddag) om 16.00 uur open voor alle verkeer in plaats van zaterdag a.s.“
De werkzaamheden zorgden tijdens de afsluiting voor veel verkeersoverlast, zo meldt de gemeente Zwijndrecht, waar Heerjansdam onder valt. De Achterzeedijk is inmiddels weer open en de omleidingsroute is daarmee komen te vervallen.
De werkzaamheden aan de Achterzeedijk in @BARENDRECHTzh klaar. Dat is ruim twee dagen eerder dan gepland. De aannemer @KWS_Infra heeft extra personeel en machines ingezet. De dijk gaat vandaag (Woensdag 9 september 2020) (woensdagmiddag) om 16.00 uur open voor alle verkeer in plaats van zaterdag a.s. pic.twitter.com/7WsfhOSvOp
— waterschap HD (@hollandsedelta) September 9, 2020
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025