VIDEO: Auto ramt bedrijfspand VELO terrein: Brandweer op de proef gesteld
Zondag 7 april 2019 (1 min, 12 sec)
BARENDRECHT – [Video] Tot 9 keer toe ramde een op de vlucht geslagen crimineel een bedrijfspand aan de Achterzeedijk. Het betrof uiteraard geen échte crimineel die op de vlucht was: Brandweer Barendrecht nam de organisatie op zich van een brandweerwedstrijd. Deze vond plaats op het VELO bedrijventerrein aan de Achterzeedijk.
Negen brandweerploegen uit de provincie Zuid-Holland namen het gisteren (Zaterdag 6 april 2019) tegen elkaar op. Ze doorliepen apart van elkaar hetzelfde scenario en werden daarbij in de gaten gehouden door een groep juryleden. De jury zag erop toe of er volgens alle regels en protocollen werd gewerkt.
Bedrijfspand geramd
Bij aankomst van de brandweer bleek een personenauto tegen een bedrijfspand te zijn geramd tijdens een politieachtervolging. Door de klap is er brand ontstaan in de bedrijfsloods. In het voertuig zaten twee ‘boefjes’ bekneld die moesten worden geholpen: een samenwerking tussen de brandweer, politie en ambulance. Achter het gecrashte voertuig hing nog een aanhanger met daarin buizen, deze zijn door de klap dwars door de auto geslagen en maakte de hulpverlening nog lastiger.
De blusgroep Ooltgensplaat wist het scenario af te sluiten met de hoogste beoordeling en won daarmee de wedstrijd.
VIDEO: Auto ramt bedrijfspand VELO terrein: Brandweer op de proef gesteld – https://t.co/zahpoC2MUt #Brandweer #Barendrecht pic.twitter.com/RJCUzai3gH
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 7, 2019
Nog een aantal luchtfoto’s van de brandweerwedstrijd gisteren (Zaterdag 6 april 2019) aan de #Achterzeedijk (video: https://t.co/zahpoC2MUt) #Barendrecht pic.twitter.com/F14PUKBD03
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 7, 2019
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026