Regenboogvlag op gemeentehuis Barendrecht; “Ik ben burgemeester voor iedereen. Ik zou de Nashville Verklaring nooit ondertekenen”
Woensdag 9 januari 2019 (47 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Woensdag 9 januari 2019) is de regenboogvlag gehesen op het gemeentehuis van Barendrecht. Dit als reactie op de Nashville Verklaring die de laatste dagen groots in het (landelijk) nieuws is. Burgemeester Jan van Belzen laat weten de verklaring nooit te ondertekenen:
Burgemeester Van Belzen: “Ik ben burgemeester voor iedereen. Ik zou de Nashville Verklaring nooit ondertekenen. Ik wil juist mensen verbinden, deze verklaring polariseert. Door de regenboogvlag te hijsen laat ik zien dat ik er voor iedereen ben, ongeacht geaardheid.”
Gemeente Barendrecht en college B&W voor alle liefde🌈❤️. Blij ✨. @d66barendrecht @D66 @CU_SGP_Bdrecht @VVDBarendrecht @BarendrechtPvdA @GroenLinksBRD @EVBdrecht @CDABarendrecht pic.twitter.com/hfUJLcDtMm
— MarianneTijssenHumme (@humme_m) January 9, 2019
Burgemeester Van Belzen: “Ik ben burgemeester voor iedereen. Ik zou de #NashvilleVerklaring nooit ondertekenen. Ik wil juist mensen verbinden, deze verklaring polariseert. Door de regenboogvlag te hijsen laat ik zien dat ik er voor iedereen ben, ongeacht geaardheid.” pic.twitter.com/S3aLq0mqmp
— gemeente Barendrecht (@BARENDRECHTzh) January 9, 2019
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026