Vanaf volgende week eindelijk een openbaar toilet bij treinstation van Barendrecht
Vrijdag 14 december 2018 (54 sec)
BARENDRECHT – De gemeente verwacht dat vanaf volgende week een nieuw openbaar toilet voor reizigers in gebruik kan worden genomen bij station Barendrecht. Al vele jaren klagen reizigers en omwonenden over het gebrek aan een openbaar toilet bij het station. Reizigers kunnen niet naar het toilet en omwonenden gaven aan met enige regelmaat reizigers aan de voordeur te hebben staan met het verzoek of ze gebruik mochten maken van hun toilet.
De nieuwe toiletvoorziening wordt gerealiseerd bij de bewaakte fietsenstalling bij het fietserstunneltje onder het spoor door (Gebroken Meeldijk). Deze fietsenstalling werd eerder dit jaar opgeknapt en deels gratis gemaakt (eerste 24 uur).
Toilet
Het toilet komt inpandig bij de bewaakte fietsenstalling. Hier wordt tegelijkertijd ook gewerkt aan een fietsreparatiepunt. Reizigers met (kleine) defecten aan de fiets, zoals een lekke band of een kapot fietslicht, kunnen hier terecht om hun fiets te laten repareren.
Op dit moment leggen we samen met @NS_Online en @Prorail de laatste hand aan een toilet bij het NS-station #Barendrecht. Naar verwachting wordt het eind volgende week in gebruik genomen. Locatie: fietsenstalling Gebroken Meeldijk.
— gemeente Barendrecht (@BARENDRECHTzh) December 14, 2018
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025