Rotary club Barendrecht organiseert uitstapje voor alleenstaande ouderen
Zondag 21 oktober 2018 (41 sec)
BARENDRECHT – Maar liefst 26 deelnemers van het koffiegezelschap van het kerkcentrum Carnisse Haven konden vorige week genieten van een uitstapje naar het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk. Deze reis was georganiseerd en werd aangeboden door Rotary club Barendrecht.
Op een prachtige nazomerdag maakten de ouderen een heel interessant en vooral indrukwekkend museumbezoek. Tijdens dat bezoek werden zij verrast met een gezamenlijke, smakelijke lunch. Het programma verliep in een bijzonder gezellige sfeer en het gezelschap keerde dan ook opgetogen huiswaarts.
Uitstapje voor oudere Barendrechters
Rotary Club Barendrecht organiseert ieder jaar een uitstapje dat kosteloos is voor alleenstaande, oudere Barendrechters. Ook als zij minder goed ter been zijn is dat voor de Rotary leden die de begeleiding verzorgen geen enkel probleem. Het uitstapje werd mede mogelijk gemaakt door sponsorbijdragen van onder meer Den Otter Verhuizingen, Aannemingsbedrijf Van der Wel en Nootenboom Sport.
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025