Stormbaan met 21 hindernissen in aanbouw in de Zuidpolder
Maandag 18 juni 2018 (54 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] In de Barendrechtse Zuidpolder moet eind juli een volwaardige stormbaan zijn gerealiseerd. De afgelopen twee weken is er gewerkt aan het aanleggen van bergen en watergangen, waar het parcours langs, door- en overheen loopt.
In totaal zullen er van begin tot eind 21 hindernissen worden aangelegd op het parcours. Het ontwerp van het parcours werd de afgelopen jaren door de gemeente uitgewerkt, in samenwerking met leerlingen van het Calvijn Groene Hart en Dalton Lyceum.
Hindernissen
De stormbaan, direct naast het Barend Bos, is speciaal gemaakt voor volwassenen en kinderen vanaf 13 jaar. Naast de stormbaan zal een fietsenstalling en extra parkeerplaats worden gerealiseerd. Ook kun je gebruik maken van de picknickbanken bij de start van het parcours.
De volgende hindernissen zul je op de stormbaan gaan tegenkomen:
- Duikelrek
- Balanceerbalk
- Liggende stammen
- Wiebelbrug
- Plankier
- Stap elementen
- Bokspringpalen
- Klimnet
- Kruiptouwen
- Apenbrug (Water)
- Balken hoog-laag
- Touwladders
- Bewegende balanceerbalk
- Balanceernet
- Klimkubus
- Balanceerbalken (Water)
- Hangtouw
- Liggende stammen
- Balanceerbalken (Land)
- Apenbrug (Land)
- Lage muurtjes
Artikelfoto: Werkzaamheden in de Zuidpolder, gecombineerd met een aantal schetsen van de te bouwen hindernissen (sfeerimpressie; niet de daadwerkelijke locatie van alle toestellen)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026