Bevrijdingsconcert in de Dorpskerk: “Vier 5 mei”
Zondag 6 mei 2018 (34 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Gistermiddag (Zaterdag 5 mei 2018) vond een bevrijdingsconcert plaats in de Dorpskerk. Het concert werd geïnitieerd door Stichting Evenementen Dorpskern Oud Barendrecht (SEDOB) in het kader van “Vier 5 mei“.
De opening werd verricht door burgemeester van Belzen: “Vandaag vieren wij de bevrijding. Dat doen we sinds 1945, het moment dat wij in vrijheid leven in ons land. (…) Zoals we gisteren (Zaterdag 5 mei 2018) en vandaag (Zondag 6 mei 2018) hier in de Dorpskerk doen: samen herdenken en de vrijheid vieren.”
Het DagOrkest en het JeugdOrkest van Harmonievereniging Barendrecht zorgden voor de muziek, beide orkesten stonden onder leiding van Ivo Kouwenhoven. Ook speelde viooldocente Jacinta Floor een stuk op de viool waarbij ze werd begeleid door het DagOrkest.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026
-
50-jarige Hockeyclub Barendrecht krijgt tijdens jubileum feest Gemeentelijke Waarderingsoorkonde
Zaterdag 12 september 2026
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026