Breuk in waterleiding bij de Middenbaan: Minder of geen waterdruk
Woensdag 7 maart 2018 (1 min)
BARENDRECHT – Evides Waterbedrijf is momenteel bezig met reparatiewerkzaamheden ivm een breuk in een waterleiding bij de Middenbaan. De Middenbaan en omliggende straten (Onderlangs/Binnenlandse baan) hebben volgens het waterbedrijf momenteel geen of minder waterdruk.
“Op dit moment zijn de reparatiewerkzaamheden in volle gang“, aldus Evides, die monteurs richting het lek heeft gestuurd: “Tot de storing is opgelost kan het zijn dat u beperkt water heeft” Het probleem is naar verwachting rond 16:00 uur opgelost. Tot de werkzaamheden zijn afgerond is er mogelijk hinder voor het verkeer i.v.m. de herstelwerkzaamheden.
Anderhalve week geleden was er ook sprake van een storing in het waterleidingnetwerk. Toen is Evides meerdere dagen bezig geweest aan het Onderlangs om het probleem volledig te herstellen.
Update 22:30 uur: De herstelwerkzaamheden aan de waterleiding zijn rond 22:00 uur vanavond (Woensdag 7 maart 2018) afgerond.
Artikelfoto: Herstelwerkzaamheden tijdens de vorige breuk in de waterleiding (ook bij de Middenbaan)
Een klein uur geleden waren werklieden nog bezig met het herstel van de breuk in de waterleiding op het gemeentehuisplein. https://t.co/bKb7VJUyrP #Barendrecht pic.twitter.com/OMOAyuWsne
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 7, 2018
Waterstoring in # Middenbaan Barendrecht. Onze monteurs zijn onderweg. Blijf op de
hoogte via https://t.co/IF9FqyHYKK— Evides Waterbedrijf (@EvidesWaterbedr) March 7, 2018
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026