Expositie door Donckse Schilderclub bij Historische Vereniging Barendrecht
Zaterdag 27 januari 2018 (1 min, 5 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Zaterdag 27 januari 2018) vond bij de Historische Vereniging Barendrecht een expositie plaats van de Donckse Schilderclub uit Ridderkerk. Deze expositie bestaat uit werken van de leden. De meeste werken zijn gemaakt met acryl verf, maar er zijn ook schilderijen in aquarel en olieverf.
Deze schilderclub heeft afgelopen november haar 10 jarig bestaan gevierd met een expositie in Ridderkerk. Al 10 jaar komen op de dinsdagmiddag 15 mensen bij elkaar om met veel plezier schilderen. De leeftijden binnen de groep variëren van 40 tot 80 jaar. Een ieder maakt werk naar eigen wens en inzicht, maar soms ook worden er opdrachten gegeven door de twee begeleidsters van de groep.
Zo hebben zij voor de tentoonstelling van november vorig jaar ieder een werk laten maken gebaseerd op “muziek”. Deze werken waren tijdens de expositie te bekijken. Door de begeleidsters werd onlangs aan de leden gevraagd het schilderij “Het meisje met de Parel” van Vermeer in de stijl van Picasso weer te geven, ook de resultaten hiervan waren te zien.
Foto’s: Expositie door Donckse Schilderclub bij Historische Vereniging Barendrecht – https://t.co/2wWzXIvcsn #Schilderclub #Barendrecht pic.twitter.com/ezhmlYV6zN
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 27, 2018
Live: Schilderclub expositie bij Historische Vereniging Barendrecht nog tot 17:00 uur. De toegang is gratis (D ouwe School aan de Dorpsstraat). https://t.co/1L8cL1dC4T
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 27, 2018
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026