Mobiele camera’s ingezet na straatroven Vrijenburgweg en Voordijk
Vrijdag 20 oktober 2017 (47 sec)
BARENDRECHT – Vorige week vonden er in ieder geval twee straatroven plaats aan de Vrijenburgweg (8 okt) en de Voordijk (13 okt). Afgelopen maandag (16 okt) zijn op beide locaties Mobiele Camera Units (MCU’s) geplaatst, zo heeft de burgemeester gemeld.
“Met de inzet van de MCU’s wil de politie toezicht houden om straatberovingen te bestrijden“, aldus burgemeester van Belzen.
Mobiele camera’s (uit)lenen
De gemeente Barendrecht bezit zelf maar één mobiele camera. Eind 2016 heeft de burgemeester echter plannen bekend gemaakt om de camera uit te lenen aan Albrandswaard en Ridderkerk. Daar staat tegenover dat Barendrecht ook de camera van die gemeenten kan lenen op momenten dat het nodig is. Hierdoor zijn er bij ernstige veiligheidsverstoringen 3 camera’s in plaats van één beschikbaar.
Er zijn signalen bekend bij BarendrechtNU dat er meer straatroven hebben plaatsgevonden in de afgelopen 2 weken rond de betreffende locatie, maar hier is verder geen informatie over beschikbaar of er was (nog) geen aangifte gedaan bij de politie. Tips zijn altijd welkom.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025