Nep controleurs voor hondenbezit actief in Barendrecht, echte controles tijdelijk gestaakt
Woensdag 28 juni 2017
(53 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Jaarlijks controleert LEGITIEM BV het hondenbezit in de gemeente Barendrecht. Nu blijkt dat iemand zich onterecht heeft voorgedaan als controleur hondenbezit. Dit kwam aan het licht toen een controleur van LEGITIEM BV tijdens een controle te horen kreeg dat kort ervoor iemand al een controle zou hebben uitgevoerd. De controles worden nu tijdelijk gestaakt.
Legitimatie
De controleurs moeten zich kunnen legitimeren als werknemer bij LEGITIEM BV. Zij zijn herkenbaar gekleed: het logo van LEGITIEM staat op jas, overhemd of polo. Bovendien nemen zij geen betalingen aan de deur aan. Treffen de controleurs een hond aan waarvoor de eigenaar geen belasting betaalt, dan melden zij dat bij SVHW. SVHW heft en int de hondenbelasting voor de gemeente Barendrecht.
Wanneer een nep controleur aan de deur is geweest, adviseert SVHW om aangifte te doen bij de politie. Daarnaast kunt u SVHW op de hoogte stellen via (0186) 577 222.
SVHW
SVHW is een samenwerkingsverband van 20 gemeenten, waterschap Hollandse Delta en de Regionale Afvalstoffen Dienst Hoeksche Waard. SVHW is een zelfstandige overheidsorganisatie die de WOZ-waarden vaststelt en de lokale belastingen heft en int.
Recent nieuws
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021
-
Week van Gebed 2021 in Barendrecht: Online en met gebedswandeling
Dinsdag 12 januari 2021