Dodenherdenking bij het monument op het Doormanplein
Woensdag 4 mei 2016 (23 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] In de Dorpskerk en bij het monument op het Doormanplein werd vanavond (Woensdag 4 mei 2016) de Nationale Dodenherdenking gehouden. Voorafgaand aan de twee minuten stilte op het Doormanplein vond er een bijeenkomst plaats in de Dorpskerk.
Dit jaar waren onder anderen vertegenwoordigers aanwezig van de Amerikaanse, Australische en Britse ambassade. Ook waren officieren van de Koninklijke Luchtmacht en de Koninklijke Marine aanwezig. Burgemeester van Belzen en een aantal genodigden hebben kransen gelegd bij het oorlogsmonument.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025