Samenwerkingsovereenkomst Humanitas-DMH en Present Barendrecht
Maandag 4 april 2016 (53 sec)
BARENDRECHT – Present Barendrecht regelt vrijwilligersprojecten voor groepen mensen die zich eenmalig willen inzetten voor een ander. Daarbij wordt regelmatig samengewerkt met Humanitas-DMH. Deze organisatie ondersteunt en behandelt mensen met een (licht) verstandelijke beperking en/of psychiatrische problemen. Humanitas is een landelijk opererende organisatie die in Barendrecht beschikt over meerdere woonvormen en activiteitencentra.
Vanuit de samenwerking tussen Present en Humanitas hebben cliënten van Humanitas in de afgelopen jaren deel kunnen nemen aan uitjes en gezellige activiteiten in de woningen. Ook zijn er tuin- en klusactiviteiten geweest in en rond de wooneenheden, waar cliënten erg bij gebaat waren.
Samenwerkingsovereenkomst
Onlangs ondertekenden Ruud Bakker, regiomanager van Humanitas-DMH en Martijn van Meppelen, voorzitter van Present Barendrecht een samenwerkingsovereenkomst, waarmee de huidige betrekkingen worden verstevigd en uitgebreid. Present blijft projecten organiseren voor cliënten. Om iets terug te kunnen doen, biedt Humanitas Present de mogelijkheid om waar mogelijk gebruik te maken van faciliteiten die Humanitas biedt op het gebied van o.a. catering, drukwerk en gebruik van ruimtes.
Een unieke manier van samenwerking die voor beide organisaties leidt tot een win-win situatie.
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025