7 mei: Middag met actieve doe-opdrachten voor kinderen over veiligheid en hulpdiensten
Woensdag 30 april 2025 (37 sec)
BARENDRECHT – Politie, brandweer, handhaving en de bibliotheek slaan de handen ineen om kinderen tussen de 8 en 12 jaar op een speelse manier meer te leren over veiligheid en de hulpdiensten. Op woensdagmiddag 7 mei organiseren zij met elkaar een Hulphelden avontuur in en rondom bibliotheek Carnisselande aan het Middeldijkerplein.
Door middel van actieve doe-opdrachten leren ze alles over de werkzaamheden van politie, brandweer en handhaving. Natuurlijk staan de brandweerlieden, politieagenten en BOA’s deze middag zelf klaar om de kinderen te helpen. Ben jij een echte hulpheld? Het start- en eindpunt is in de bibliotheek.
- Woensdag 7 mei, 14.00 – 16.00 uur.
- Bibliotheek Carnisselande, Middeldijkerplein 248.
- Leeftijd 8 – 12 jaar.
- Deelname is gratis, maar vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan aan de balie van de bibliotheek of via bibliotheekaanzet.nl.
- Deelname is op eigen risico.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025