16 nov: Sinterklaas komt per boot aan bij feestelijke intocht Carnisse Veste
Maandag 11 november 2024 (54 sec)
BARENDRECHT – Dit jaar wordt de intocht van Sinterklaas in Carnisse Veste Barendrecht extra bijzonder. Op zaterdag 16 november zal de goedheiligman namelijk per boot aankomen bij het Havenhoofd. De festiviteiten beloven een vrolijke en muzikale middag te worden voor jong en oud.
Vanaf 12.45 uur brengt DJ Piet Pascal op het podium bij het Havenhoofd de sfeer erin met een mix van de leukste Sinterklaasliedjes. Met de speciale dansjes van pieten die op les zijn geweest bij dansschool Funky Feet kunnen alle kinderen lekker meezingen en -dansen. Zo zijn de stemmetjes en danspasjes helemaal opgewarmd voor de aankomst van Sinterklaas!
Om 13.30 uur hebben Burgemeester Schneider en de kinderburgemeester van Barendrecht de eer om Sinterklaas officieel te ontvangen. Na het feestelijke ontvangst zal Sinterklaas met Pieten een rondgang maken door winkelcentrum Carnisse Veste.
Tijdens deze rondgang tot 14.45 uur krijgen kinderen de kans om de Sint te ontmoeten en met hem op de foto te gaan. Sinterklaas kan niet wachten om zoveel mogelijk blije gezichtjes te zien en er samen met iedereen een onvergetelijke middag van te maken!
Zie ook: 16 nov: Programma van Sinterklaasintocht in centrum Barendrecht
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025