2 nov: Lampionnenoptocht bij seizoensafsluiting van de Oranjespeeltuin
Zaterdag 19 oktober 2024 (44 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 2 november sluit de Oranjespeeltuin in Barendrecht het speeltuinseizoen af met de lampionnenoptocht tijdens het Oranje lichtjesfeest. Overdag kun je van 10:00 tot 16:00 uur in de speeltuin een lampion maken (op=op). Om 16:00 uur sluit de speeltuin en deze zal om 18:30 weer open gaan.
Om 18:45 uur start de lichtjesoptocht: “We wandelen met onze lampionnetjes door de Oranjewijk. Als je zin hebt kom je verkleed en neem je je lampion mee. Na afloop van de wandeling is er een kampvuur, kan er wat gedronken worden en is er wat lekkers.”
Tijdens de optocht zijn de (groot)ouders zelf verantwoordelijk voor hun kinderen en bij slecht weer kan het evenement afgelast worden. Houd hiervoor de website/social media van de Oranjespeeltuin in de gaten. Tot zaterdag 2 november!
Op donderdag 31 oktober (herfstvakantie) kun je ook al een lampion komen knutselen, die dag ben je welkom tussen 10:00 en 14:00 uur in de Oranjespeeltuin.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026