Project Heroes of the Cruyff Court start weer
Zaterdag 25 december 2021 (57 sec)
BARENDRECHT – De Buurtsportcoach van KijkopWelzijn start in januari 2022 met het project Heroes of the Cruyff Court. Hierin leren jongeren vanaf 14 jaar de vaardigheden om een sporttoernooi te organiseren voor kinderen uit Barendrecht.
Onder leiding van een Cruyff Coach en een Buurtsportcoach organiseren zij op woensdagmiddag in de voorjaarsvakantie een voetbalevenement waar iedereen trots op kan zijn.
Vier tot zes weken komen ze samen in BLOK0180 waar ze aan de slag gaan met de organisatie. Jongeren leren op deze manier zelfstandig een evenement te organiseren dat van maatschappelijke waarde is. Het zorgt voor saamhorigheid in de buurt en verbindt kinderen uit Barendrecht, ouders en belangstellenden met elkaar doordat zij samen op een plek komen en leuke, leerzame activiteiten doen. Hierbij wordt de samenwerking aangegaan het basis- en voortgezet onderwijs.
Heroes of the Cruyff Court is een participatieproject dat deel uitmaakt van de Alliantie Preventief Jeugdbeleid. Na het succesvol organiseren van het evenement ontvangen de jongeren een landelijk erkend certificaat.
Meedoen? Stuur een mail naar jongerenwerk@kijkopwelzijn.nl of stuur een DM via Instagram naar: jwb_Austen.
Afhankelijk van de dan geldende maatregelen wordt er online of fysiek gestart met het project.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026