Woensdag 28 augustus: Kindervrijmarkt op de Middenbaan
Woensdag 7 augustus 2019
(27 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Op woensdag 28 augustus zal er weer een kindervrijmarkt worden gehouden in het centrum van Barendrecht. Tussen 13:00 en 17:00 uur zijn er tientallen plekken beschikbaar om spullen te kopen/verkopen.
Wie zijn spullen wil verkopen moet zich wel vooraf aanmelden. Kinderen tot en met 12 jaar mogen deelnemen en moeten zelf een kleedje meenemen om hun spullen vanaf te verkopen.
Het inschrijfformulier is beschikbaar bij Shoeby op de Middenbaan, nadat je deze hier ook weer inlevert krijg je direct een nummer van een locatie toegewezen. Er zijn in totaal 100 plekken beschikbaar op de Middenbaan.
Recent nieuws
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021
-
Extra klaslokalen voor Groen van Prinsterer door uitbreiding Hof van Maxima
Zondag 21 februari 2021
-
14 en 15-jarige uit Rotterdam met wapens op zak aangehouden op het Havenhoofd
Vrijdag 19 februari 2021