Wandeling met wethouder door de wijk Ter Leede: Waar zou het onderhoud in de buitenruimte beter kunnen?
Vrijdag 7 september 2018
(30 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Wethouder Schaap doet donderdag 13 september een wijkschouw in Ter Leede. Tijdens de wandeling bekijkt hij of verbetering van het onderhoud in de openbare ruimte noodzakelijk is. Wijkbewoners zijn van harte welkom om mee te lopen en de wethouder te informeren over plaatsen waar het onderhoud beter zou kunnen.
Wethouder Schaap begint zijn wijkschouw vanaf 19.00 uur bij het appartementencomplex Duykerzigt aan de Wesdijkleede. Wijkbewoners kunnen hier verzamelen om mee te lopen. De wijkschouw duurt een uur.
De andere vijf wethouders lopen eveneens een schouw in de wijk waarvan zij wijkwethouder zijn. De data voor deze wijkschouwen zijn nog niet bekend.
Recent nieuws
-
Nieuw op de Middenbaan: Kruisbogen en outdoor winkel ‘ArrowBow’
Vrijdag 22 januari 2021
-
Nieuwe grote grazers komen na pauze terug in de Zuidpolder
Donderdag 21 januari 2021
-
Rioolvervanging tussen Achterom en Lindehoevelaan van start, rijbaan afgesloten
Donderdag 21 januari 2021
-
Auto-inbreker maakt gat in deur van BMW, elektronica en stuur uit auto gestolen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Burgemeester Van Belzen vanaf 1 oktober met pensioen
Dinsdag 19 januari 2021