25 aug: Autoshow op het Havenhoofd
Zaterdag 11 augustus 2018 (58 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 25 augustus organiseert Akse Automotive Advies voor de 9e keer een Nieuwe Autoshow op het Havenhoofd (marktplein) te Carnisselande. De nieuwe autoshow begint om 09.30 uur en eindigt omstreeks 18.00 uur.
Tientallen nieuwe auto’s van diverse merken worden door de lokale autodealers getoond. Daarnaast zullen in het winkelcentrum “Carnisseveste “ een aantal nieuwe auto’s worden getoond met elektrische en hybride aandrijving. Verkeersschool Peter Brugge verschaft informatie over auto en motorrijlessen.
Autoshow
Naast de bekende “nieuwe” modellen van 2018 zal de nadruk dit jaar komen te liggen op de zogenaamde e-voertuigen, voertuigen met elektrische of hybride aandrijvingen en de auto’s met “groene” milieu-labels A en B. Ook zal uitvoerig informatie worden verstrekt over het prive leasen van een nieuwe auto.
Onder het genot van een hapje en drankje kunnen de bezoekers bij Grand Café Double Dutch van informatie over een eventuele aankoop of private lease door de aanwezige autodealers worden voorzien. Tevens zal op deze dag het Winkelcentrum Carnisse Veste haar nieuwe huisstijl feestelijk in gebruik nemen.
Voor meer informatie en evt. deelname aan dit event s.v.p. contact opnemen met Chris Akse van A.A.A. info@akseautomotive.nl of Tel. 06-53745721
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025