25 aug: Autoshow op het Havenhoofd
Zaterdag 11 augustus 2018 (58 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 25 augustus organiseert Akse Automotive Advies voor de 9e keer een Nieuwe Autoshow op het Havenhoofd (marktplein) te Carnisselande. De nieuwe autoshow begint om 09.30 uur en eindigt omstreeks 18.00 uur.
Tientallen nieuwe auto’s van diverse merken worden door de lokale autodealers getoond. Daarnaast zullen in het winkelcentrum “Carnisseveste “ een aantal nieuwe auto’s worden getoond met elektrische en hybride aandrijving. Verkeersschool Peter Brugge verschaft informatie over auto en motorrijlessen.
Autoshow
Naast de bekende “nieuwe” modellen van 2018 zal de nadruk dit jaar komen te liggen op de zogenaamde e-voertuigen, voertuigen met elektrische of hybride aandrijvingen en de auto’s met “groene” milieu-labels A en B. Ook zal uitvoerig informatie worden verstrekt over het prive leasen van een nieuwe auto.
Onder het genot van een hapje en drankje kunnen de bezoekers bij Grand Café Double Dutch van informatie over een eventuele aankoop of private lease door de aanwezige autodealers worden voorzien. Tevens zal op deze dag het Winkelcentrum Carnisse Veste haar nieuwe huisstijl feestelijk in gebruik nemen.
Voor meer informatie en evt. deelname aan dit event s.v.p. contact opnemen met Chris Akse van A.A.A. info@akseautomotive.nl of Tel. 06-53745721
Recent nieuws
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025