14e editie GrootGitaarGala in Theater het Kruispunt op zaterdag 30 juni
Maandag 25 juni 2018 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – Het is inmiddels een begrip in de regio geworden: het Groot GitaarGala van Stichting CultuurLocaal in Barendrecht. Ruim 100 leerlingen van gitaardocenten Gerhard Koele en Pieter Jan den Hartigh verzorgen in theater het Kruispunt in Barendrecht weer een middag- en avondprogramma vol met gitaarmuziek.
De middagvoorstelling op zaterdag 30 juni begint om 15.00 uur en de avondvoorstelling om 19.30 uur. Kaarten a € 7,- zijn te reserveren via gitaargala@live.nl.
Gitaargala
Kinderen spelen muziek van Wulf, George Ezra, Camila Cabello en jongeren spelen in samengestelde groepen muziek van o.a. Marshmello, Axwell^Ingrosso, Survivor, Matt Simons, Rita Ora en Allan Walker. Solisten en duo’s treden op met o.a. Ed Sheeran, Dua Lipa, Lost Frequencies, Counting Crows, de volwassenen met The Rolling Stones en Bløf. De leerlingen hebben de afgelopen weken hard gerepeteerd om met een prachtig programma voor de dag te komen.
De gitaar-, bas- en zangpartijen worden door de leerlingen zelf verzorgd. Het accent van beide voorstellingen ligt op akoestische popmuziek, maar ook de elektrische gitaar komt af en toe voorbij.
Voor inlichtingen en inschrijven voor lessen kunt u contact opnemen met miranda@cultuurlocaal.nl. Meer informatie is te vinden op www.cultuurlocaal.nl.
Foto: Jonge gitaristen op het podium bij het Groot GitaarGala van 2017 (foto: CultuurLocaal).
Recent nieuws
-
Twee jaar cel voor babbeltruc oplichter die werd opgepakt aan de Kempenaar… en daarna nog 3x iemand heeft opgelicht
Vrijdag 31 oktober 2025
-
Kipperij opent eind november nieuw op de Middenbaan
Donderdag 30 oktober 2025
-
30-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025