28 feb: Onthulling van ooievaarsnest bij De Kleine Duiker en knutselmiddag voor kinderen
Donderdag 15 februari 2018 (35 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 28 februari wordt het terrein van De Kleine Duiker verrijkt met een ooievaarsnest. Die dag vindt de officiële onthulling om 13:00 uur plaats door wethouder Peter Luijendijk. Het ooievaarsnest is mogelijk gemaakt door donaties van bedrijven en particulieren.
Diezelfde woensdagmiddag kunnen 24 kinderen een vogelhuisje komen maken. Het materiaal wordt beschikbaar gesteld door Karwei. Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. Wel is het verplicht om vooraf je aanmelding door te geven via info@dekleineduiker.nl is. Wees er dus snel bij, want vol is vol.
Tenslotte kan er bij voldoende belangstelling ook een wandeling door de Zuidpolder worden gemaakt onder leiding van een vogelaar. Deelname aan de wandeling is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026