22 nov: Verkiezingsdebat over Oude Dorpskern Barendrecht
Donderdag 9 november 2017 (59 sec)
BARENDRECHT – Vertegenwoordigers van de Barendrechtse politieke partijen gaan woensdag 22 november met elkaar in discussie. Het is het eerste debat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van maart. Het thema is dan ook ‘De toekomst begint in 2018!’
Het debat wordt georganiseerd door de Vereniging Dorpskern Oud-Barendrecht. Het debat start om 20.30 uur en wordt gehouden in De Ontmoeting, de zaal naast de Dorpskerk aan de Dorpsstraat 146.
Centrum
De Barendrechtse kopstukken gaan in discussie over onderwerpen die het oude centrum van het dorp raken: veiligheid, de verbinding met de Middenbaan en de toekomst van de Watertoren.
Tot slot wordt van alle partijen een stellingname gevraagd over het parkeren op het Doormanplein. De onenigheid over dit onderwerp heeft tot een rechtszaak geleid. Sindsdien liggen gesprekken over de toekomst van de Oude Dorpskern stil. De partijen kunnen aangeven hoe zij in 2018 deze patstelling willen doorbreken.
De discussie wordt geleid door Jos Vis. Het publiek heeft gelegenheid om vragen te stellen aan de politici. Het debat wordt georganiseerd door de Vereniging Dorpskern Oud-Barendrecht. Deze organiseerde ook in 2013 en 2009 het eerste debat van de campagne. Vier jaar geleden leidde dit tot de belofte van alle partijen om de Oude Dorpskern nieuw leven in te blazen.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025