Vakantie activiteit voor kinderen: Leer kanovaren bij De Kleine Duiker
Zondag 9 juli 2017
(48 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Even instappen en peddelen? Nou, bij het kanoën komt nog best wat meer kijken, daarom kun je deze vakantie meedoen aan een aantal lessen kano varen.
In vier lessen op woensdagmiddag leer je hoe je goed peddelt, zodat je niet van links naar rechts slingert. Ook leer je hoe je een goede knoop maakt, als je de kano aan de kant wilt vastleggen.
Kanoën
De begeleiding is in handen van Frans, hij is een ervaren sportinstructeur en ziet toe op de veiligheid. Iedereen krijgt een zwemvest te leen, maar je moet wel zelf een zwemdiploma hebben. Geef je snel op, want vol is vol!
- Data: 19 juli, 26 juli, 2 augustus, 9 augustus
- Tijd: 13:30 – 16:00
- Leeftijd: 10 – 14 jaar (en in het bezit van een zwemdiploma)
- Kosten: € 15,-
Aanmelden kan door een email te sturen naar info [@] dekleineduiker.nl, met vermelding van de naam van het kind, leeftijd en telefoonnummer van een ouder of verzorger.
Foto: Eerdere kano les in de Zuidpolder van Barendrecht
Recent nieuws
-
Nieuw op de Middenbaan: Kruisbogen en outdoor winkel ‘ArrowBow’
Vrijdag 22 januari 2021
-
Nieuwe grote grazers komen na pauze terug in de Zuidpolder
Donderdag 21 januari 2021
-
Rioolvervanging tussen Achterom en Lindehoevelaan van start, rijbaan afgesloten
Donderdag 21 januari 2021
-
Auto-inbreker maakt gat in deur van BMW, elektronica en stuur uit auto gestolen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Burgemeester Van Belzen vanaf 1 oktober met pensioen
Dinsdag 19 januari 2021