Vakantie activiteit voor kinderen: Leer kanovaren bij De Kleine Duiker
Zondag 9 juli 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – Even instappen en peddelen? Nou, bij het kanoën komt nog best wat meer kijken, daarom kun je deze vakantie meedoen aan een aantal lessen kano varen.
In vier lessen op woensdagmiddag leer je hoe je goed peddelt, zodat je niet van links naar rechts slingert. Ook leer je hoe je een goede knoop maakt, als je de kano aan de kant wilt vastleggen.
Kanoën
De begeleiding is in handen van Frans, hij is een ervaren sportinstructeur en ziet toe op de veiligheid. Iedereen krijgt een zwemvest te leen, maar je moet wel zelf een zwemdiploma hebben. Geef je snel op, want vol is vol!
- Data: 19 juli, 26 juli, 2 augustus, 9 augustus
- Tijd: 13:30 – 16:00
- Leeftijd: 10 – 14 jaar (en in het bezit van een zwemdiploma)
- Kosten: € 15,-
Aanmelden kan door een email te sturen naar info [@] dekleineduiker.nl, met vermelding van de naam van het kind, leeftijd en telefoonnummer van een ouder of verzorger.
Foto: Eerdere kano les in de Zuidpolder van Barendrecht
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025