14 juni: Nationale Buitenspeeldag in de Oranjespeeltuin
Woensdag 31 mei 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 14 juni 2017 is het in Nederland Nationale Buitenspeeldag. Uiteraard is buiten spelen sowieso heel erg leuk, maar op deze dag nog net ietsje meer.
De buurtsportcoach organiseert deze middag in samenwerking met Marlyne In en Outdoor en Speeltuin de Oranjetuin een leuke sport en spelquiz voor alle kinderen tussen de 4 en 12 jaar uit Barendrecht.
Tussen 14:00 en 16:00 uur (inloop vanaf 13:30) kun je gezellig langskomen in de Oranjespeeltuin om mee te doen. Speciaal voor deze middag heeft de Oranjespeeltuin besloten geen entree te vragen, je kunt dus gratis meedoen. Kom allemaal gezellig langs en neem je vriendje of vriendinnetje mee!
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025