Morgenavond: Uitwisselingsconcert Harmonievereniging Barendrecht in Het Trefpunt
Vrijdag 14 oktober 2016 (37 sec)
BARENDRECHT – Morgen (Zaterdag 15 oktober 2016) zal het HarmonieOrkest van Harmonievereniging Barendrecht een uitwisselingsconcert geven met het harmonieorkest van DES Hoogvliet. Beide orkesten staan o.l.v. Frank Hendriks.
Het concert start om 20.00 uur en vindt plaats in de zaal van gebouw Het Trefpunt, Dr. Kuyperstraat 4 in Barendrecht. De zaal is vanaf 19.45 open en de toegang is gratis. Na afloop is er gelegenheid om nog even gezellig na te praten onder het genot van een drankje .
Harmonievereniging
Kijk voor informatie over alle orkesten en groepen op harmoniebarendrecht.nl. Inlichtingen en aanmelden voor leerlingen en gevorderde muzikanten (volwassenen en jeugd) is mogelijk op alle instrumenten en ook voor jeugdige en volwassen zangers en zangeressen bij: leerlingencoach/secretaris Maria Prooi tel: 06-42412638 of per mail: secretaris [@] harmoniebarendrecht.nl
Recent nieuws
-
Nieuwbouw Borgstede officieel van start
Woensdag 29 juni 2022
-
Zaterdag opent Jaya’s in winkelcentrum Carnisse Veste
Woensdag 29 juni 2022
-
ZPB Zwemvierdaagse haalt €2.900 op voor goede doel Maarten van der Weijden
Woensdag 29 juni 2022
-
Beren bezorg- en afhaalrestaurant in nieuwbouw op de Middenbaan
Maandag 27 juni 2022
-
FOTO’S: Twee dagen Picknick in ‘t Park
Zondag 26 juni 2022