8 juni: Buitenspeeldag op het schoolplein van CBS de Vrijenburg
Vrijdag 3 juni 2016 (30 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 8 juni is er weer een BuurtKidsCoaches Buitenspeeldag op het schoolplein van CBS de Vrijenburg. Deze Buitenspeeldag is georganiseerd door 12 leerlingen van CBS de Vrijenburg in samenwerking met de Buurtsportcoach.
Kinderen uit groep 1 t/m 8 kunnen hier gratis spelen van 13:30 – 16:30 uur. Ouders/verzorgers zijn uiteraard ook van harte welkom!
Buitenspeeldag
Op de Buitenspeeldag worden diverse spelletjes en activiteiten georganiseerd: schminken, een buikglijbaan, een springkussen, de pannakooi, oud Hollandse spelletjes, een voetbaltoernooi, de beauty hoek voor meiden (haren vlechten, lipgloss maken, nagels lakken). Ook zal Yojo de mascotte er zijn zodat iedereen met hem op de foto kan.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025