Muzikaal trio met gevarieerd programma in Barendrechtse Dorpskerk
Maandag 1 februari 2016 (43 sec)
BARENDRECHT – Diana Byazarti (viool), Eline van Vroonhoven(piano) en Sander van Willigenburg (gitaar) zorgen voor een verrassende invulling van het concert op 14 februari, georganiseerd door de Stichting Barendrecht Klassiek in samenwerking met de Stuurgroep Toekomst Dorpskerk.
Diana en Sander zijn tijdens hun masteropleiding aan het Fontys Conservatorium op het idee gekomen bestaande muziekstukken te arrangeren voor de bezetting viool/gitaar en dat heeft zich ook uitgebreid naar piano. Zo zullen zij in wisselende bezetting muziek laten horen van Mozart, Beethoven, Paganini, Granados en Rodrigo. Bepaald niet alledaags, maar erg harmonieus.
Concert
De begintijd voor het concert in de Dorpskerk (Dorpsstraat 146, naast de watertoren) is 12.00 uur. Het programma heeft geen pauze. Er is vooraf koffie en thee. De toegang is vrij, bijdragen na afloop zijn echter meer dan welkom. De activiteiten van Stichting Barendrecht Klassiek zijn mede mogelijk dankzij bijdragen van sponsoren. Informatie: barendrechtklassiek.nl of (0180) 619113.
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026