Stormschades tijdens code rood aan de Schoener, Alblas en Dudokdreef
Zaterdag 25 juli 2015 (1 min, 13 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het KNMI heeft vanochtend (Zaterdag 25 juli 2015) code rood afgegeven vanwege het verwachte weer: regen en harde windstoten tot 100km/h. In Barendrecht is de brandweer tot twee uur vanmiddag (Zaterdag 25 juli 2015) al 4 keer uitgerukt voor een melding van stormschade.
Zie ook: Omgewaaide boom veroorzaakt schade aan woningen Biezen
Aan de Schoener ging rond half twaalf een boom omver. De boom lag over de weg waardoor de brandweer deze in stukken heeft moeten zagen. Een klein brandweervoertuig uit Rotterdam werd rond tien over één opgeroepen naar de Erkens-Akker. Hier dreigde een boom om te vallen.
Alblas
Aan de Alblas heeft de brandweer een boom in stukken gezaagd nadat deze op een schuurtje dreigde te vallen. De boom in de achtertuin van een woning stond behoorlijk scheef. Hierop heeft de bewoner een touw gespannen om erger te voorkomen. De brandweer is ter plaatse gekomen en heeft de situatie veilig gesteld.
Na de melding aan de Ablas werd de brandweer verzocht om naar de Dudokdreef te gaan. Hier is een reclamebord weer aan elkaar geplakt met duct tape.
Aan de #dudokdreef was een reclamebord losgewaaid. Veiliggesteld dmv #ducttape pic.twitter.com/VArivfcLUu
— BrandweerBarendrecht (@TS45_1) July 25, 2015
Boerhaavelaan
Deze meneer aan de Boerhaavelaan loste de losgeraakte tak eigenhandig op. De tak werd met een houtzaag kleiner gemaakt.
Eerder vanmiddag (Zaterdag 25 juli 2015) aan de #Boerhaavelaan loste deze meneer een tak over de weg eigenhandig op en zaagde hem in stukjes. pic.twitter.com/ba5NdI8CF6
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 25, 2015
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025