Melding gebouwbrand Alblas
Vrijdag 12 oktober 2012 (27 sec)
De brandweer is vanavond (Vrijdag 12 oktober 2012) opgeroepen voor een gebouwbrand aan de Alblas in Barendrecht. Ook een tankautospuit en ladderwagen uit Rotterdam waren opgeroepen, maar deze zijn nog voor aankomst afgezegd.
In een woning aan de Alblas heeft een frituurpan vlam gevat. Het brandende apparaat is door de bewoners nog voor aankomst van de politie en brandweer geblust met een blusdeken. Later is er ook een ambulance met hoge prioriteit opgeroepen om de bewoners, een vrouw en een jongen, te controleren. Over mogelijke schade in de woning is niets bekend.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021